Maraton utraty wagi

 Chcesz dołączyć? - napisz do mnie na czacie (prawy dolny róg strony)

Kolejny odcinek startuje 19/04/2021

 miejsce: ONLINE przez messanger

 

 

[ Zasady i Regulamin ]

Maraton Utraty Wagi jest związany ze zmianą nawyków żywieniowych i skutecznym programem odchudzania. Aby ten proces przebiegał dla Ciebie komfortowo zrobimy to RAZEM z grupą wsparcia.

1. Każda z grup liczy 8 osób i ma swojego Kapitana – Trenera Odżywiania.

2. Pierwszego dnia Maratonu każdy Uczestnik wysyła Trenerowi w wiadomości prywatnej zdjęcie pomiaru wagi oraz obwodów.(brzuch, biodra, udo)

3. Każdy Uczestnik zostaje dołączony do Drużyny na Messengerze, gdzie:

• Na początek się poznajemy, krótko się przedstawiamy,

• Każdego dnia rano podajemy codzienne rezultaty wagowe i całkowitą zmianę wagi od rozpoczęcia maratonu (np. -100/-700, gdzie -100 to utrata 100g wagi od poprzedniego dnia, a -700 to łączna utrata 700g od pomiaru w pierwszy dzień maratonu),

• Codziennie wieczorem wysyłamy kolaż zdjęć posiłków,

• Wspieramy się i motywujemy wzajemnie, wymieniamy się doświadczeniami, pomysłami na posiłki.

4. Podstawą uczestnictwa w Maratonie jest spożywanie zbilansowanego i zdrowego śniadania w postaci koktajlu Herbalife oraz picie herbatki Thermojetics, które nabyć można tylko u Kapitana-Trenera (w przypadku Partnerów samodzielny zakup w firmie Herbalife).

5. W celu polepszenia efektów istnieje możliwość dołączenia do programu napoju aloesowego, odżywki białkowej oraz błonnika Herbalife.

6. Każdy uczestnik przed rozpoczęciem Maratonu odbywa konsultację online i ustala ze swoim Trenerem dobrany plan żywieniowy, który dotyczy regularności posiłków, przekąsek i nawadniania organizmu oraz wsparcie i propozycję aktywności.

7. Wyrażam zgodę na publikacje moich zdjęć w ramach promocji Maratonu Szczuplej Sylwetki. (Można jej nie wyrazić, ale proszę o informację aby waszego wizerunku nie publikować)

8. Na zakończenie 10 dnia podsumujemy wyniki i poprosimy o wyrażenie swojej opinii na temat zmagań w Maratonie.

 

Powodzenia !

Wasz Kapitan Andrzej

 

Chcesz dołączyć? - napisz do mnie na czacie (prawy dolny róg strony)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl